захист інформпростору

Служби російської пропаганди, в тому числі і ФСБ РФ та ЗМІ, почали масово розповсюджувати інформацію про численні військові «трофеї» (сотні танків, «Градів», тисячі мінометів, автоматів та іншої техніки), які нібито залишили після свого виходу із Дебальцевого сили АТО.

Мета таких провокацій полягає, по перше, аби в черговий раз підірвати авторитет українських бійців та викликати невдоволення теперішньою владою у населення. По друге, робиться це і для того, аби хоча б якось «легалізувати» присутність великої кількості російської техніки на Донбасі. І, по третє, це може викликати сумніви у доцільності постання західними партнерами зброї в Україну. 

Громадський активіст Михаїл Дворянчук звернувся із проханням проявити пильність і «нарешті виступити на боці української контрпропаганди», передає Корупція.інфо

«Зараз в інтернеті ФСБшні структури розпочали масово розповсюджувати інформацію про "трофеї", які буцімто кинули наші бійці в Дебальцево. Типу сотні танків і бронемашин, десятки "Градів" і тисячі мінометів, автоматів та БК. Особливу увагу приділили волонтерам – типу дякують їм за забезпечення наших солдатів тепловізорами, раціями, медикаментами, бронежилетами та касками, які вони тонами збирають по всьому місту. Це ВЖЕ масово тиражують російські ЗМІ», – розповідає волонтер.

По його словах, такий «викид» інформації має підняти ще одну хвилю невдоволення владою і армією. 

«Ці "подяки" мають розчарувати простих людей і змусити НЕ допомагати волонтерам грішми, відповідно, армії – технікою. Задумка №2. "Легалізувати" присутність величезної кількості російської техніки, яка зараз переправляється через кордон і тієї, що чекає своєї черги. Задумка №3. Посіяти великі сумніви у наших західних союзників щодо надання зброї нового покоління. Типу, ви давайте, а вони її покидають в чергових котлах», – зазначає Дворянчук. 

А тому активіст звертається із проханням «нещадно банити» усіх розповсюджувачів цієї нісенітниці. 

«Гадаю, в СБУ вирахують основні українські центри розповсюдження чергової хвилі паніки і дезінформації, тож вживатимуть відповідних заходів», – додає активіст.

 

 

Джерело: Преса України