Із грязі в князі саме так можна охарактеризувати стрімкий кар'єрний ріст львівської брюнетки Наталії Бойко. Погулявши після закінчення вузу по закордонах кілька років поспіль, дівчина блискавкою проскочила в Адміністрацію Президента України, а потім в крісло заступника міністра. У чому ж секрет успіху на перший погляд простої дівчинки зі Львова?

Кар'єра Наталії Бойко це просто фантастика. Ще, будучи зеленою студенткою, вона вже працювала консультантом з юридичних питань та нормативних вимог українського законодавства в Центрі екологічного консалтингу та аудиту. При цьому Бойко ще встигала кататися по закордонних стажуваннях і модних тусовках, передає Корупція.Інфо

В період з березня по жовтень 2015 р Бойко була основним консультантом Головного департаменту з питань реформ Адміністрації Президента України. І не важливо, що немає досвіду і знань, головне довгі ноги.

Уже в листопаді 2015 р Бойко незрозуміло за які заслуги перевели на посаду менеджера реформи енергетики в проектному офісі Національної ради з реформ під головуванням Президента України. Тут Наталя пропрацювала рік, паралельно, будучи ще й особистим радником Петра Порошенка. Зауважимо, що кар'єрний зліт Наталії Бойко та її батька Андрія Бойко припадає якраз на весну 2015 р. Саме в цей період Андрій Бойко став членом Верховного ради правосуддя (Другий Дисциплінарної палати). Варто зазначити, що в 2016 році Верховна Рада України прийняла закон, яким зазначається, що Вища рада правосуддя незалежним конституційним органом суддівського самоврядування, який діє в Україні для забезпечення незалежності судової влади.

Але як же судді можуть бути незалежними, якщо їх «шеф» отримав шоколадку від влади у вигляді працевлаштування дочки? Тобто, по суті, він став маріонеткою Петра Олексійовича, пристроївши Наталію Андріївну спочатку під своїм крилом, а потім посадив львів'янку в крісло заступника міністра.

Популярне: "Не хочу вчити українську!": Мовний скандал з дружиною Ступки набирає обертів

Та ходять і інші чутки, у столиці пліткують, що можливий і протилежний розвиток подій. А саме: Наталія Бойко, будучи фавориткою "шоколадного короля", допомогла працевлаштуватися своєму татові, декану юрфаку. У такому випадку, в красуні Наталі і тато, і татко.

У Києві досі дивуються, за які такі заслуги посередня брюнетка влізла до годівниці. В кулуарах влади одні розповідають, що Міністр Ігор Насалик просто протягнув на високий пост свою коханку, наслідуючи приклад Арсена Авакова, інші ж підтверджують припущення про те, що за Бойко замовили слово чи то тато, чи то особисто президент. Добробуту Наталії Бойко можна також позаздрити, як і її кар'єрному росту. Втім, у випадку з молодою заступницею міністра ці два фактори не залежать одне від одного.

У 2016 році Наталія Бойко купила собі новенький позашляховик Toyota C-HR за 747,9 тис. грн. При цьому вона умудрилася відкласти під матрац близько мільйона готівки, про що свідчить її декларація за цей же рік. Також юна красуня володіє квартирою у рідному Львові площею 139,4 кв. м.

Примітно, що покупки Бойко і її дохід, яким би космічним він не був, сильно відрізняються. Наталя Андріївна примудряється витрачати і відкладати на чорний день в рази більше, ніж заробляє.

 

На сьогоднішній день Наталія Бойко безкоштовно проживає в квартирі Андрія Оленюка, який партнером незалежної юрфірми EVERLEGAL. Також Оленюк належить ТОВ «Димерському СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2». Судячи з профілю чоловіка в Фейсбуці він навчався з Наталією в одному університеті.