Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко прийняв несподіване рішення після виборів до Верховної Ради.

За підсумками голосування він разом з партією проходить в парламент України дев’ятого скликання, але поки не планує з’являтися на роботі. Блогер Андрій Капустін у Facebook висміяв колишнього президента за його рішення відпочити перед напруженим періодом.

Петро Порошенко прийшов у ДБР і попросив перенести допит, адже він зібрався у відпустку. 25 липня політик без попередження увірвався в будівлю відомства і зажадав провести процедуру на день раніше.

“Заява Порошенка про те, що у нього запланована “довгострокова відпустка” – це п’ять … Особливо, якщо врахувати, що Зеленський хоче запустити роботу нового парламенту 24 серпня і вживає для цього всіх заходів … А Порошенко є офіційним лідером партії, яка отримує в цьому найновішому парламенті 25 крісел … Хтось вірить, що Порошенко в своїй “довгостроковій відпустці” розроблятиме тактику і стратегію майбутньої парламентської діяльності своєї партії, яку підтримали кращі представники електорату? … Концентрована, як то кажуть, сіль землі”, – іронічно  зазначив Андрій Капустін.

Блогер нагадав, що Петро Порошенко полюбляє відпочивати на Мальдівських островах, де одного разу був помічений журналістами. А тому попередив: очільнику “ЄС” краще готуватися до неприємностей:

“До речі, погоди на Мальдівах нині не самі чудові стоять … +31 вдень, +29 вночі, часом дощі та грози … Та й вода, прогріта до + 29-30 не особливо освіжає … Тим більше, після київської спеки … Зрозуміло, що вибори Порошенка могли виснажити … Бо він уже не в тому віці, щоб орлом злітати на дзвіниці … Не кажучи про дегустації різних сумнівних явств з пластикового посуду … та й виклики на допити в ДБР теж не додавали душевної рівноваги”.

Автор припустив, що найгірше Петру Порошенку доведеться, якщо він таки вийде на роботу у Верховну Раду. Адже потрапляє він туди зовсім не в тому статусі, до якого встиг звикнути за п’ять років президентства:

Бо це будуть суцільні важкі спогади:

– Ось тут я йшов по червоній доріжці …
– Ось тут впав солдат …
– Он там сидів Держсекретар США Байден, який приїхав мене привітати…
– А там мені вручали булаву з президентською печаткою і вішали на шию ланцюг …
– А ось там мій колишній трон …

Начебто все це було вчора … І, що? Тепер мені, проходити разом з усіма? Чекати номерок в гардеробі? Сидіти, як всі в залі, тиснути на кнопки і принизливо стояти в черзі в буфеті, ловлячи косі погляди і усмішки … Краще вже мучитися в тридцятиградусній океанській воді”.