Хоча уже більше року в Україні новий президент, новий Парламент і новий Кабмін, проте кадри попередників продовжують займати “теплі посади” і займатися звичним для себе ділом – корупцією.

Про одного з таких чиновників ще часів Порошенка написав ветеран АТО Анатолій Віногродський на своїй сторінці у Фейсбук.

Подаємо в оригіналі:

“Ще раз про сивочолого мародера і його посіпак.
Писати про таких просто огидно, але країна повинна знати своїх “хер-оїв”
Ось вам друзі черговий щур, вигодуванець рошенки:
Ряженый генерал!!

В кінці президентства Порошенка, останній затіяв судову реформу. Результатом стала узурпація судової влади. Однак зі зміною президента в судовій системі особливо нічого не змінилось. Запитаєте чому – а тому що Порошенко своїм прихвостням забезпечив тепленькі місця!

Саме про одного з таких я зараз вам повідаю.

Червень 2017 Порошенко призначає Бондаря Валерія Івановича заступником командувача НГУ з громадської безпеки. Останній за довіру гаранта починає максимально вислужуватись. Згадайте ті часи – постійні мітинги і акції протесту. Я вам нагадаю основні:

1. Розгін акції протесту учасників бойових дій перед Верховною радою України. (3 березня 2018р)
2. Розгін акцій протесту, що підтримували екс президента Грузії Михайла Саакашвілі.

Побиттям мітингувальників і кришуванням видобутку бурштину, який охороняли підрозділи НГУ, він цим займався до початку 2019 року.

Порошенко розуміючи свій близький кінець президентської каденції починає розсовувати «своїх» на посади, які швидко неможливо змінити. Не забуває він і про свого цепного пса – ставить на посаду Голови служби судової охорони. Тихе тепленьке місце з важливими комунікаційними можливостями!
За такий подарунок Бондар знаючи кому завдячує посадою максимально старається віддячити – Тендери, призначення, організація відповідних діалогів! Але з цим хай НАБУ розбирається! Наша історія про інше!

Зміна президента нашого героя не обрадувало однак він зрозумів що поки нікому до нього немає діла і можна трохи посамоуправнічать.
Будучи головним в окремому державному органі перестав відчувати землю під ногами. В результаті ДБР порушує кримінальне провадження як ви думаєте за яким фактом))))???
А ось вам – самовільне присвоєння спеціального звання – не очікували))!!

Чи був він генералом в Гвардії – так!! Але у службі судової охорони спецзвання, а спеціального звання генерала служби судової охорони не отримав!

Треба віддати належне президенту Зеленському, він даного ̶п̶о̶к̶и̶д̶ь̶к̶а̶ … Ой… персонажа незахотів переатестовувати, хоча той сам на себе документи висилав декілька разів. Однак йому президент не указ він сам собі присвоїв. Вже понад рік він ходить в формі генерала служби судової охорони. З таким же успіхом він міг ходити і в формі генерала поліції)))!

Цього йому стало мало. Він подумав Я ж генерал! маю зарплату 120 тисяч гривень но мені ж не вистачає. А є приклади таки постатей як Аброськин, який шахрайським чином приватизував службову квартиру НПУ, та його колишній керівник Алеров, який грів руки на квартирах нацгвардійців… І він приймає рішення компенсовувати собі податки з грошей судової системи (так як робили,коли він служив у Гвардії) як результат у нього зарплата стає 150 тисяч гривень в місяць.
Ось і рахуйте!!!!!!

От такі в нас “держпосадовці”. І все у них добре!
А шмаркуль каже що нічим буде пенсії платити….
Так і живемо…