Між заступником голови Адміністрації президента Валерієм Кондратюком і президентом Петром Порошенком виникли серйозні розбіжності. Їх результатом стала заява Кондратюка про відставку.

У розпорядження редакції УНІАН потрапила заява генерал-лейтенанта Валерія Кондратюка на ім’я президента України Петра Порошенка, в якій пояснюються вимушені причини подачі в лютому цього року рапорта про відставку.

Інформацію про подану заяву генерал-лейтенанта Кондратюка  підтвердив глава Адміністрації президента Ігор Райнін.

Сам Кондратюк прокоментував журналістам свою відставку так: “Останні дії президента говорять про те, що він вважає себе одноосібним захисником країни. Він також вважає, що тільки він особисто забезпечив дипломатичну підтримку. Це далеко не так. Це образливо чути не тільки для мене, але і для тисяч військових, які зберігають мир, а також для десятків і сотень дипломатів, які служать на благо України”,– сказал генерал-лейтенант.

Валерій Кондратюк – кадровий український військовий, розвідник, генерал-лейтенант. У період з 2014-го по липень 2016 року був начальником департаменту контррозвідки СБУ, з серпня 2016 по жовтень 2017-го очолював Головне управління розвідки МО України.

На посаду заступника голови Адміністрації президента був призначений в жовтні 2016 року.