Сьогодні, 14 квітня, Петро Порошенко провів сольні дебати на НСК "Олімпійському" і чекав появи свого опонента, Володимира Зеленського. Останній в свою чергу чітко заявив, що на дебати прийде тільки 19 квітня.

Ми зібрали для вас головні цитати Порошенка, які прозвучали зі сцени.

Глава держави Петро Порошенко заявив, що  ніколи не називав кандидата в президенти Володимира Зеленського наркоманом, оскільки про це немає ніяких доказів. Про це розповів, виступаючи на мітингу біля стадіону НСК "Олімпійський".

"Що стосується можливих звинувачень в наркозалежності, я говорив про це тричі і говорю про це четвертий раз: у мене немає ніяких доказів, які б підтверджували, що Зеленський наркоман. І тому ніколи – підкреслюю – його так не називаю", – зазначив Порошенко.

При цьому глава держави підкреслив, що він дуже відповідально ставиться до своїх заяв.

Крім того, глава держави знову звернувся до свого опонента на виборах президента і знову майже, що благав Зеленського прийти на ефір ICTV на наступний день – у понеділок, 15 квітня. Він анонсував початок передачі на 22:30.

"Мені сказали, що коли запросили мене (в ефір ICTV – прим.ред.) То запрошували і вас", – заявив Порошенко.

Крім того, в ході свого виступу Петро Порошенко заявив, що звільнив заступника керівника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко.

"Заступник керівника Служби зовнішньої розвідки Семочко звільнений в п'ятницю (12 квітня – ред.)", – заявив Порошенко.

В ході виступу кандидата в президенти Петра Порошенка у нього запитали про борди з Путіним і відеоролик, де фура збиває Зеленського.

"Ці борди говорять лише про одне: ми не дамо пану Путіну шансів на успіх. Все", – заявив Порошенко.

Також він заявив, що "не говорить і не говорив" про знак рівності між Путіним і Зеленським. При цьому додавши, що "на думку Путіна, будь-який президент України крім Порошенка – це мрія".

Про рекламу з фурою він нічого не сказав. Тільки заявив, що єдиний спосіб зупинити потік чорного піару проти Зеленського – це прийти на дебати.

В цілому нічого нового від президента ми не почули. Стандартні фрази, обіцянки і прохання звернені до Зеленського прийти на дебати.