Ведуча політичного шоу "Право на владу" Наталія Мосейчук пояснила свою словесну перепалку під час одного з ефірів з колегою Яніною Соколовою, коли вона досить емоційно висловилася про нардепів і війну на Донбасі.

Вона зізналася, чому вона "вибухнула" під час шоу.

"Коли у джунглях посуха, то біля водопою звірі звірів не їдять. І коли я відчула момент, що зараз буде порушення правил, я відреагувала на це. Тим більше, я не люблю маніпуляцій на крові", – зазначає телеведуча.

Попри те, що Наталія Мосейчук зробила справжній "рознос" політикам, вона все-таки жалкує, що саме так вчинила під час шоу.

Наразі Наталія Мосейчук знаходиться в епіцентрі політичних подій. 

У жінки, як у ведучої політичної програми, величезний стрес через навантаження на роботі та нинішні вибори. 

Катерина Осадча, користуючись нагодою, запитала, як Наталія Мосейчук рятується від стресу. Виявляється, телеведуча знімає стрес від напруженої роботи на кухні та присадибній ділянці.

"Коли трапляються такі зриви, я завжди шкодую. Краще було б і для мене і для країни, щоб цієї сцени не було", – зізнається зірка.

Нагадаємо, під час ефіру телеведуча зірвалася на крик і вимовила:

"Вони повинні бути найбагатшими людьми в цій країні! (Йдеться про воїнів АТО та ООС). Вони повинні бути героями в цій країні! Їх повинні поважати! .. Це повага до них ?! А потім політики почали висловлювати співчуття! Так горіть ви у пеклі зі своїми співчуттями! Вибачте!. . П'ять років війни. Ви до сих пір вітаєте з Днями народження. 

Окрім того, нещодавно телеведуча провела чинному президенту Петру Порошенку лекцію із основ законодавства.

Зокрема у ході програми чинний президент спробував похвалитись досягненнями інших гілок влади, видаючи їх за свої. Порошенко зазначив, що саме завдяки його зусиллям нібито вдалося допомогти мільйонам українців.

Модератор програми Наталія Мосійчук відразу ж зазначила, що керівництво економікою та соціальними справами здійснюється урядом, а не президентом.

А на завершення розмови з Порошенком ведуча сказала, що ця аудиторія не була готова спілкуватися з президентом.