Печерський районний суд Києва переніс засідання з обрання запобіжного заходу п’ятого президенту України, лідеру партії “Європейська солідарність” Петру Порошенку на 8 липня.

Таке рішення в середу, 1 липня, прийняв Печерський суд столиці. 

Також сьогодні під будівлею Державного бюро розслідувань в Києві відбулася акція проти політичних репресій в Україні та на підтримку Порошенка.

Нагадаємо, що Порошенка підозрюють в справі про нібито незаконне призначення першого заступника Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

На рішення суду досить іронічно відреагував екс-депутат Ігор Мосійчук.

“Усьо, я під столом!
Суд по Порошенку перенесено на 8 липня і там можливо оберуть запобіжний захі у вигляді особистого зобов’язання на 1 день до 10 липня, бо саме так просить прокуратура!

Сцука дайте цим ідійотам з Генпрокуратури листочок хай пишуть заяви про звільнення і йдуть на хрін або застреляться.

Сьогодні дякуючи Офісу Генпрокурора Порошенко витер ноги об Зеленського та всіх Зе-слуг!”, – написав Мосійчук в телеграмі.

“Суд по Порошенку відклали на 8 липня до 11.00.

Викличуть понятих, які були присутні при врученні підозри Порошенка.

Тобто запобіжний захід вимагатимуть всього на один день.

Повний цирк”, – зазначає “Політика страни”.

Окрім цього, під час судового засідання Порошенко оскандалився своїми словами. Трансляція зафіксувала, як екс-президент бурхливо відреагував на слова прокурора і сказав –

“Обісрався….. сука”

Під час судового засідання Петро Порошенко не витримав і запропонував відпустити прокурора в туалет, тому що він “обісрався”.