Під час засідання Печерського райсуду, який обирає запобіжний захід 5-му президенту Петру Порошенку, нардепи “Євросолідарності” посварилися з прокурорами, які попросили долучити до матеріалів розслідування документи про вплив Порошенка на нардепів партії.

“Встановлено, що Порошенко Петро, ​​будучи головою фракції політичної партії” Європейська солідарність “, маючи вплив на народних депутатів політичної партії …”, – заявив прокурор.

“Ми незалежні депутати, це ви – шавки Венедіктової”, – заявила Ірина Геращенко.

Нардепи ЄС кажуть, що те, що відбувається – неповага до виборців партії. Вони заявили, що збираються свідчити про злочинні заяви прокурора і просять внести відомості в ЕРДР.

“Ми присягали на вірність Україні, ми служимо Українському народові! Ніякого тиску на нас немає, це десятки тисяч громадян позиція прокуратури, яка вводить в оману суд і виборців! Ми вимагаємо прибрати цих брехунів!”, – продовжила Ірина Геращенко.

Також прокуратура на суді щодо обрання запобіжного заходу для екс-президента Петра Порошенка попросила відпустити його під особисте зобов’язання на час розслідування – до 10 липня.

Також раніше, колишній генпрокурор Юрій Луценко назвав шавками співробітників ДБР після перепалки з одним з них на вході в будівлю суду.

Нагадаємо, вранці 1 липня Порошенко прибув на допит в якості підозрюваного в Державне бюро розслідувань. У відомстві повідомили, що Порошенко відмовився від показань у ДБР і не захотів брати повістки про виклики на допити на інші дати.

Після виходу з ДБР Порошенко разом з колоною своїх прихильників рушив до будівлі Печерського суду Києва, де о 14.00 продовжилося засідання з обрання йому запобіжного заходу.