У невизнаному Придністров’ї, що межує з територією України, подовжують розхитувати та нагнітати ситуацію. Так, тепер там поширюють інформацію про те, що нібито зі сторони України чутно постріли. Дані заяви є фейковими, повідомляє оперативне командування “Південь”.

У командуванні наголошують, що ворог продовжує шукати способи спровокувати збройний конфлікт на території невизнаної республіки, де перебувають російські військові.

В Придністров’ї, що межує з Одещиною, намагалися розігнати інформаційний вкид нібито про постріли, що чутно з боку України, – зазначили в ЗСУ.

ОК “Південь” закликає не піддаватись провокаціям та паніці, бути пильними і свідомими та дотримувати заходів безпеки і довіряти силам оборони, які тримають під контролем державну безпеку України.

Зазначимо, що подібні провокації у окупованому росією Придністров’ї звучать не вперше.

Так, наприкінці квітня у Придністров’ї “обстріляли” Міністерство державної безпеки. Глава невизнаної республіки Вадим Красносільський заявив, що, за попередніми даними, “сліди терористичних атак ведуть в Україну”. Президент Молдови Мая Санду заявила після засідання Радбезу, що до вибухів у Придністров’ї причетні сили з самого регіону.

В Одеській ОВА вважають, що Росія цілком може залучити до операції в Придністров’ї авіацію. Проте, за словами речника ОВА Сергія Братчука, це буде завдання для української ППО. Також НАТО допускає нові провокації у невизнаному Придністров’ї. В Альянсі вважають, що їхня мета – створити додаткові проблеми для України.