Останні заяви кандидата в президенти США Дональда Трампа про Україну, зокрема про Крим, викликали серйозну стурбованість в Києві, заявив посол України в США Валерій Чалий, передає Корупція.Інфо

У колонці для американського видання Hill Чалий підкреслив, що своїми висловлюваннями, що містять заклик до порушення міжнародного права, Трамп посилає невірний сигнал світу.

Дипломат також зазначив, що слова Трампа суперечать Платформі Республіканської партії, яку він представляє.

Чалий додав, що заяви кандидата в президенти США містять заклик до примирення агресора.

"Навіть якщо висловлювання Трампа є лише спекуляціями і не відображають майбутню зовнішню політику, вони містять заклик до примирення агресора і підтримки порушення територіальної цілісності суверенної держави і міжнародного права. В очах світу такі коментарі непорівнянні з іміджем країни, яка сприймається партнерами як твердий захисник демократії та міжнародного порядку", – написав Чалий.

Нагадаємо, Трамп заявив, що більшість жителів Криму зробили вибір на користь Російської Федерації, і США повинні це враховувати.

Також він висловився про необхідність пом'якшення платформи Республіканської партії в питанні українсько-російської політики. У тому числі звинувативши в тому, що сталося з Україною, президента США Барака Обаму і його адміністрацію, а також зазначивши, що Америці потрібні більш міцні зв'язки з Росією.