Колишній голова Одеської облдеждаміністрації Міхеіл Саакашвілі перед поверненням в Україну (10 вересня) відвідає кілька європейських країн, зокрема Данію і Бельгію. Він також заявляє, що знає про три варіанти дії влади на момент його прибуття до країни, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…

"Я готуюся до повернення в Україну. Найближчими днями я їздитиму європейськими країнами. Я лечу до Копенгагена на засідання президії Європейської народної партії, де зустрічатимуся з європейськими політиками. Я не виключаю, що полечу також до Брюсселя на зустріч з європарламентаріями", – заявив він.

Саакашвілі підтвердив, що 10 вересня о 12:00 "законно і легально перетинатиме український кордон у пункті пропуску "Краковець", зазначивши, що очікує не лише своїх прибічників, але й українських громадян, небайдужих до долі країни.

Також він заявив, що влада готує три сценарії на час його повернення: не пропускати його через кордон, відібрати паспорт та вислати назад у Польщу; пропустити в Україну, але потім затримати під різними приводами і розпочати процес екстрадиції; влаштувати безлад на кордоні.

Він додав, що у нього є пропозиції отримати громадянство кількох європейських країн, є і робоча віза у США.

"Але я все кинув, їхав сюди (у Польщу). Готуюся до повернення до України, незважаючи на те, що у них є кілька сценаріїв", – сказав політик.