Українська авіація знищила два пункти управління російських військ, два десятки ББМ, десяток танків, два склади боєприпасів та САУ.

Про це повідомила пресслужба командування Повітряних сил ЗСУ.

“2-го липня авіація Повітряних Сил Збройних Сил України працювала фактично на всіх напрямках фронту – у Миколаївській, Запорізькій, Харківській, Донецькій та Луганській областях, здійснивши майже півтора десятка групових вильотів. В результаті авіаударів бомбардувальників та штурмовиків Повітряних Сил знищено два ворожі пункти управління, до двадцяти бойових броньованих машин, до десяти танків, два польові склади боєприпасів та позиція самохідної артилерійської установки”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що українські захисники знищили залишки військової техніки російських окупантів на звільненому острові Зміїний у Чорному морі.

Відповідний матеріал опублікував у Facebook головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

“Вчора своїми бомбардувальниками русня хотіла знищити усе майно, що залишилось на острові, однак трохи промахнулись. Тоді наші ЗСУ вирішили “жестом доброй волі” знищити усе, що залишилось після окупантів на острові. Ми “допомогли” окупантам остаточно евакуювати залишки свого гарнізону з нашого острова. Більше там “русскім духом» не пахне”, – написав Залужний.

За його словами, ударами Збройних сил України були знищені РСЗВ “Торнадо”, паливозаправник, три одиниці автотранспорту, склади боєкомплекту та паливно-мастильних матеріалів.