Екссуддя Микола Чаус є цінним свідком для багатьох правоохоронних органів, його свідчення можуть лягти в основу кримінальних справ проти високопоставлених чиновників.

Про це розповіла в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” народна депутатка від “Слуги народу” Галина Янченко, коментуючи суд з обрання Чаусу запобіжного заходу.

“НАБУ і СБУ ведуть два абсолютно окремі кримінальні провадження з різним статусом Чауса .І залежно від цього можна далі говорити, де саме він перебуватиме, хто займатиметься його безпекою, щоб він знову не зник”, – сказала вона.

За словами Янченко, СБУ розслідує низку проваджень, де Чаус має статус свідка.

“На сьогодні Чаус для багатьох правоохоронних органів є корисним джерелом інформації, людиною, чиї свідчення можуть лягти в основу інших кримінальних проваджень, зокрема щодо колишніх високопосадовців”, – зазначила “слуга народу”.

Відмітимо, що Згідно з рішенням суду, Микола Чаус має бути під цілодобовим домашнім арештом. Однак наразі невідомо, де саме перебуватиме екссуддя, оскільки він під охороною СБУ.

Запобіжний захід підозрюваному у хабарництві обирав Вищий антикорупційний суд. Під час засідання виступали сторона захисту та сам Чаус. Про це заявив адвокат Ростислав Кравець.