Президент України Володимир Зеленський заявив, що необхідно посилити відповідальність за декларування недостовірної інформації та неподання декларації.

Відповідний законопроект був схвалений на засіданні РНБО і після доопрацювання буде внесений президентом до Верховної Ради як невідкладний.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Багато хто з народних депутатів не хотіли, щоб було покарання у вигляді позбавлення волі. Тому було прийнято законопроект компромісної редакції. І зараз ми виправляємо помилку. Я згоден, що цей законопроект потрібно доопрацювати, щоб не було суперечок з приводу тих чи інших норм”, – заявив президент.

Нагадаємо, 25 грудня президент України Володимир Зеленський підписав закон про розблокування діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Раніше, Президент Володимир Зеленський відсторонив від виконання обов’язків судді главу Конституційного суду України Олександра Тупицького. Раніше його просив про це Офіс генерального прокурора.

“Я підписую цей указ заради відновлення справедливості і вирішення конституційної кризи”, – цитує Зеленського його прес-служба.

Також, сьогодні, 29 грудня, Сергій Кривонос був звільнений з посади заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Відповідний указ ввечері підписав президент Володимир Зеленський.