Дочки президента України Петра Порошенка, Олександра і Євгенія, продовжать своє навчання в Великобританії. Після коледжа їхній вибір припав на спеціальності "Анімація" в University of the Arts in London і "Економіка" в University College London.

Однак після завершення навчання дівчата планують повернутися до України і працювати тут. Про це в коментарі для "Інтерфакс" заявила перша леді Марина Порошенко.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

"Ми підтримали їх в їхньому вирішенні, щоб надати можливість дівчаткам самостійно отримати професію на загальних підставах – без привілеїв, що вони діти президента України", – зазначила Марина Порошенко.

Вона також зауважила, що дочки успішно здали вступні іспити і відзначилися високими результатами.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в серпні навколо сім'ї президента України розгорівся скандал через його "поїздку на відпочинок". Журналісти одного з телеканалів підготували репортаж про його подорож до Іспанії.

"З 29 липня по 5 серпня 2018 року президент Петро Порошенко з приватною поїздкою перебував у Євросоюзі для проведення низки зустрічей", – відповіли в Адміністрації президента "Українській правді".