Колона російських окупантів рухається із Миколаївської області у бік Херсона, вони можуть готувати провокацію з обстрілом.

Про це повідомив голова Миколаївської ОДА (ОВА) Віталій Кім

“Відбуваються бойові дії, зачистка кількох сіл – є там пара танків-блукальців. Після роботи ЗСУ по Чорнобаївці через Херсон у бік від Миколаївської області чухає колона окупантів. Вони тікають. До мене дійшла інформація, що вони поширюють інформацію, що по Херсону можливий масований обстріл. Українська армія не планує і не буде обстрілювати Херсон! Може, вони збираються обстрілювати? Тому слідкуйте за їхніми переміщеннями. Херсонці ми з вами! Чекайте. Разом до перемоги!”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, що Генерал ЗСУ Дмитро Марченко (Марчелло), який керує обороною Миколаєва, розповів про захист міста від ворога.

“Навколо Миколаєва спостерігається велике скупчення військової техніки і особового складу (військових РФ – ред.). Завдяки нашим військовим наносимо невідворотні втрати противнику. Настрій у наших бійців дуже позитивний, нас підтримує народ, нам дуже пощастило, що ми всі стали в один стрій разом із цивільними, тому в нас усе виходить… Крім того, в нас є дуже позитивний момент, що у селах люди зустрічають противника і починають бити його ще на підході до Миколаєва… єдина ціль – це перемога”, – заявив він.

Нагадаємо, що радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович заявив, що основними напрямками ведення бойових дій залишаються зона Операції об‘єднаних сил, міста Маріуполь та Миколаїв.

“Основні напрямки ті самі. Вони визначилися. Перенос дуже малоймовірний, тому що немає чим переносити. Вони війська з-під Києва, Сум, Харкова, Чернігова відтягують туди. Це зона ООС, Маріуполь і Миколаїв. На Кривий Ріг вони щось там намагаються наступати, але це безглуздя. Їх там похоронять. Уже хоронять”, – сказав радник керівника ОП.

Тим часом, влада Херосна, незважаючи на тимчасову окупацію російськими військами, намагається налагодити роботу комунальних служб та торгівлю у нових кризових умовах.

«Завтра о 8-й ранку відкриється Центральний ринок (крита його частина). Продають власну продукцію, за місця не платитимуть, з підприємців стягуватиметься мінімальний платіж — на охорону та прибирання. Дякуємо дирекції ринку за можливість для херсонців торгувати-купувати. Початок — це вже половина великої справи», — розповів він.