Прокуратура Київської області заявила позов до Госпсуду Києва про розірвання договору оренди та повернення державі мисливських угідь загальною площею 30,8 тис. га на території Макарівського та Бородянського районів.
 

В 2012 році Київська обласна рада надала одному з підприємств у користування угіддя для ведення мисливського господарства терміном на 49 років, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Однак в ході перевірки, прокуратура виявила, що землі були передані товариству з порушенням законодавства. Зокрема, облрада не отримала погодження сільських, селищних рад, на території яких вони знаходяться.

"Реагуючи на порушення закону, прокуратурою області до суду пред’явлено позов із вимогою скасувати рішення облради про передачу угідь підприємству", – зазначається у повідомленні.Нагадаємо, Київська облрада в 2012 році передала понад 30 тис. гектарів мисливських угідь, розташованих поблизу резиденції Віктора Януковича "Сухолуччя" в оренду громадській організації "Товариство мисливців та рибалок "Кедр" в оренду на 49 років.

"Кедр" був зареєстрований у листопаді 2008 року. Його номінальними засновниками були екс-віце-прем'єр Юрій Бойко, екс-голова "Укравтодору" Володимир Демішкан і екс-міністр Сергій Тулуб.

Спочатку організація була зареєстрована за адресою резиденції "Межигір’я" Віктора Януковича в Нових Петрівцях.

Після втечі Януковича, виявилось, що членами "Кедру" були відомі бізнесмени та чиновники, зокрема, Василь Хмельницький, Микола Янковський, Олександр Ярославський, а також були російський мільярдер Володимир Євтушенков.

 

Джерело: прокуратура м. Київ

 ‡агрузка...