Наймолодший депутат Верховної Ради всього за кілька років своєї роботи встигла відзначитися гучними скандалами. Про те, як дівчина потрапила в Парламент і що вона приховує від українців, дізнавалася редакція, Корупція.Інфо

Кошелєва Альона Володимирівна народилася в 1990 році в Харкові. Про юність майбутнього народного обранця майже нічого не відомо. Крім того, що її батько Кошелєв Володимир Петрович виявився директором Харківського лікеро-горілчаного заводу «Олімп». Саме через бізнес впливового батька, Кошелєву пов'язували зі скандальним мільйонером екс-регіоналом Павлом Климцем, який і є власником компанії «Олімп». За словами видання «Українська правда», саме він стояв за стрімкою кар'єрою молодої дівчини.

Популярне: "Помітно схудла і …": Фото Надії Савченко із зали суду

Але почнемо по-порядку. До того, як Кошелєва прославилася на всю Україну, вона отримала дві вищі освіти: у 2012 за спеціальністю «економічна кібернетика», а вже на наступний рік диплом архітектора. Правда роботу навіть за двома спеціальностями вона знайти так і не змогла. У 2012 році вона влаштувалася адміністратором в елітний ресторан в Харкові.

Вже в 2013 році вона залишилася без роботи. Про причини свого звільнення Кошелєва так і не розповіла. Через рік новини про Альона миготіли буквально щодня, і не дивно, адже нікому не відома 24-х річна дівчина стала наймолодшим народним депутатом. Пройшла до парламенту красуня від партії Олега Ляшка.

Кошелєва розповідала, що Олег знайшов її в соціальних мережах і запропонував співпрацювати. Сам же політик заявляв, що взяв Кошелєва, тому, що «партії потрібні красиві дівчата».

З отриманням Альоною мандата, навколо неї розгорівся справжній скандал. Дівчина голосно заявляла, що була волонтером в харківському госпіталі і навіть публікувала зворушливі фотографії.

Але її «колеги» одноголосно заявили, що не знайомі з Альоною і ніколи її не бачили. Але зате бачили Кошелєва жителі Харкова, які розповідали, що Кошелєва в той час була не волонтеркою, а обличчям місцевого фітнес-центру.

Оскандалилася Кошелєва і через своїх знань політичної ситуації. На найпростіші запитання журналістів про устрій влади в Україні вона вирішила не відповідати, пообіцявши поспілкуватися в наступний раз. Другим гучним скандалом стало те, що на провокаційне запитання журналіста про знесення пам'ятника Леніна в Києві, який вже на той час був демонтований, дівчина з розумним виглядом розповідала про те, чи потрібно його прибирати. Зважилася Кошелєва і поставити пам'ятник Богдана Хмельницького, який на Софійському Майдані і так стояв, ще до її народження.

Зате, Кошелєва, добре розбирається в інших напрямках: моді і тренди. Дівчина не упускає можливості покрасуватися у Верховній Раді дорогими іграшками у вигляді Iphone 10, норкової шуби і сумочками бренду Furla, які стоять як 7 прожиткових мінімумів українців. На всі питання про те, звідки у молодої дівчини дорогі іграшки, яка ніким і не працювала, крім адміністратора ресторану, Кошелєва відповідає просто – подарунки.

І на цей раз слова політика більш схожі на правду, безсумнівно, що у такий успішної дівчини величезна кількість шанувальників. Особливо якщо врахувати, що вона викладала досить провокаційні і відверті знімки на свою сторінку в соціальній мережі Інстаграм.

Але Кошелєва намагається приховувати своїх таємних поклонників. Єдине, що вдалося дізнатися нашої редакції, що за час свого депутатства, Альона встигла проміняти свого колишнього хлопця на колегу по партії. Ще до обрання у Верховну Раду вона зустрічалася з 32-річним бізнесменом Олександром Авраменко. Закоханих часто помічали разом на «Лексусі» хлопця. Олександр вів безбідне життя, постійно публікуючи знімки зі своїх путешействій в Дубаї, Мілан та Італію. З собою він брав і свою обраницю. Ось тільки після того, як Альона виявилася в Парламенті почуття, прожили недовго, поки Альона не знайшла собі нового обранця.

А нова закоханість у неї виникла ще в кінці минулого року, на цей раз до більш успішному чоловікові, який виявився її колегою, але тільки від Блоку Петра пороша. Давид Борисович Макрьян в свої 33 роки, вже став мільйонером. Тільки за минулий рік він отримав 2 млн грн доходів. Поки весілля молоді люди не планують.

До речі сама Кошелєва за час своєї політичної діяльності теж змогла заробити. Журналісти «24 каналу» заявляли, що в активах у депутата вже більше 1,5 мільйонів гривень.

Зараз же Альона намагається не привертати до себе уваги, не беручи участь в різних ток-шоу, і навіть відмовляючись від інтерв'ю з журналістами, щоб знову не провокувати скандал навколо своєї персони. Вона тихо продовжує керувати країною.