Ігор Смешко, виступаючи в ефірі політичного ток-шоу «Право на владу», заявив, що проросійська налаштованість Віктора Медведчука стала очевидною, ще коли той очолив Адміністрацію президента.

При цьому нинішні дії одіозного політика лідер партії «Сила і честь» назвав прямою пропагандою курсу Кремля, спрямованого на знищення України.

Ігор Смешко зазначив, що проросійські настрої Віктора Медведчука проявилися вже давно – це стало зрозуміло, як тільки він очолив Адміністрацію президента. Однак тоді Росія не переступала за грань, і не порушувала дію Договору про дружбу і стратегічне партнерство. Разом з тим, після Помаранчевої революції метою Москви став примус України до відмови від європейського курсу і знищення державності сусідньої країни.

Після Революції гідності пішли вже конкретні дії – анексія Кримського півострова і війна на Донбасі. При цьому сьогоднішні дії Віктора Медведчука – це фактично пропаганда курсу Москви на знищення України. Виникає питання – хто йому доручав займатися звільненням українців? Смешко нагадав, що в рекеті є така схема, в ході застосування якої людині спершу створюють проблему, а потім пропонують її вирішити. Росія якраз і займається рекетом, тільки політико-державним. І ті, хто допомагає Москві в цьому, стають співучасниками.