Збройні сили України триматимуть Бахмут Донецької області, оскільки там українські війська утримують окупаційну армію країни-агресора Росії від просування до інших міст.

На Бахмутському напрямку знищуються значні сили ворога. Росіяни під час бойових дій використовують тактику атак малими групами. Про це заявив командир Окремої бригади сил територіальної оборони, полковник Дмитро Заворотнюк.

Як повідомляє Military Media Center, він розповів про те, що силам оборони України слід утримувати Бахмут, щоб не дати окупантам прорватися на інші напрямки.

“Бахмут потрібно тримати! Там ми стримуємо і перемелюємо значні сили російських загарбників, які в разі нашого відступу будуть кинуті на інші напрямки і продовжать наступ на українські міста”, – зазначив Заворотнюк.

Військовий пояснив, що бої в Бахмуті відрізняються від протистоянь на інших ділянках фронту. Окупанти в місті атакують, в основному, малими групами чисельністю 5-6 осіб, які під прикриттям ворожої артилерії намагаються проникнути до бойових порядків українських військ з метою вступити в контактні стрілецькі бої.

“Ми відповідаємо тим же і тут ключовим є саме рівень бойової підготовки, злагодженість підрозділу і мотивація особового складу. Я пишаюся, що з цим у нас в бригаді все в порядку, адже всі розуміють, що ворога потрібно зупинити і знищити”, – підкреслив Дмитро Заворотнюк.

Нагадаємо, що заступниця міністра оборони Ганна Маляр раніше заявила, що окупаційні війська Росії збільшили інтенсивність обстрілів Бахмута. Ворог активно застосовує артилерію та авіацію. Окупанти знищують будівлі та споруди у місті.

Тим часом військовий експерт Роман Світан припустив, що окупанти Росії можуть залишити Бахмутський напрямок.

Як вважає полковник запасу ЗСУ, загарбники можуть дійти висновки, що атаки в напрямку Бахмута не мають перспектив.

Сподіваємось так і буде, а ЗСУ відвоюють всі наші території і принесуть на нашу землю перемогу.