Нестор Шуфрич, попри свої проросійські погляди, досі перебуває на волі. Однак крім свободи, Шуфрич досі з мандатом та ще й з тисячами квадратних метрів і гектарів землі по всій країні, включно з Кримом.

У розслідуванні мовиться, що родинні активи Шуфрича можна розділити на дві групи.

Перша – персональні, тобто там, де власниками є або сам Шуфрич, або його дружина чи батько, син чи багаторічний парламентський помічник В’ячеслав Черепаня.
Друга – корпоративні. Там, де власниками є компанії, записані в основному на тих же людей.

Яким майном володіє Шуфрич. Зокрема, родина Шуфрича володіє чотирма маєтками у Конча-Заспі. Це понад 2 тисячі квадратних метрів нерухомості, більше гектара землі – власність на чверть мільйона гривень лише в Козині.

Один з маєтків на майже гектарі – з виходом до води – оформлений за договором дарування. Орієнтовна вартість “подарунка” становить 120 – 130 мільйонів гривень.

Другий маєток площею 358 квадратних метрів і 15 соток землі записані на дружину Шуфрича Катерину Майкову і її фірму.

Третій маєток – у власності сина нардепа Олександра і розташований поруч з батьковим. Площа цього маєтку 300 квадратних метрів, а його вартість становить близько 30 мільйонів гривень.

Четвертий маєток належить компанії, створеній батьком Шуфрича. Ця компанія згодом опинилася у власності кіпрської структури і жінки Тетяни Скакун із пропискою в селі Харпачка Вінницької області.

Ще Шуфрич має маєток у тимчасово окупованому Криму, він розташований біля маєтку Медведчука. Крім того, в центрі Києва у Шуфрича і його сина є 6 квартир площею 430 квадратних метри, вартість яких може сягати 130 мільйона гривень. Також родина нардепа має землю, квартири, будинки в Ужгороді.