Нардеп і заступник глави фракції “Слуга народу” Микола Тищенко пригощав дивним напоєм своїх колег прямо під час голосування у Верховній Раді. Відповідне відео опублікував на своїй сторінці в Facebook фотограф Ян Доброносов, повідомляє Фокус.

Коктейль, який Тищенко передавав у пляшці з-під мінеральної води Borjomi, був коричневого кольору. Також парламентарій тримав в руці пляшку Coca-Cola.

“Боржомі-кола, або як Микола ділився напоєм”, — підписав відео Доброносов.

Користувачі соцмережі сприйняли це відео і “коктейль Тищенко”, в основному, з гумором. Багато коментаторів почали ділитися припущеннями яку ж суміш розпивали парламентарії під час голосування.

“Схоже, бренді”. “Узвар?”, “Закарпатський Боржомі”, “Без закуски”, “Може, білий ром?”, “Схоже на компот” “Теж пили таке в універє на парах”, “З горла! Який там коронавірус?” — писали користувачі соцмережі під відео.

У телеграм-каналах і ЗМІ розгортається скандал пов’язаний з розпиванням народними депутатами спиртних напоїв прям в залі голосування, повідомляє ”Карточный Офис”.

Ініціатором розпивання виступив депутат СН Микола Тищенко, який притягнув до сесійної зали міцне спиртне налите в пляшку з під Боржомі.

В офісі Тищенко вже готують історію про дегустацію домашнього компоту, яку депутат в черговий раз спробує надягти на голову довірливому виборцю.

Офісу пора думати, що робити з постійно компрометуючою фракцію трійцею Тищенко-Юрченко-Камельчук. У новому політичному сезоні потрібно втрачати всіх трьох.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.