Ексглаву адміністрації п’ятого президента України Петра Порошенка Ігоря Райніна обрали головою харківської обласної організації “Опозиційна платформа – За життя”.

Призначення відбулося 27 листопада в партійному офісі осередку в Харкові.

Сам Райнін також підтвердив своє призначення кореспонденту УП в месенджері.

Місцеве видання KharkivToday оприлюднило відео з закритого засідання з виступом Райніна, під час якого він дякував новому патрону – Юрію Бойку за підтримку, і заявив про плани на місцеві вибори.

“Тут потрібно застосувати зусилля, відкинути ті чи інші амбіції, ті чи інші, якісь інші моменти, об’єднуватися, йти, перемагати в місцеві ради, для того, щоб бути корисними, потрібними для звичайної людини, для пересічного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, досвід будуть підпорядковані цій меті. У кожному з вас я бачу свого друга, партнера, товариша і ви мене теж не розчаровуйте. Дякую за підтримку, Юрій Анатолійович, спасибі ще раз”.

В свою чергу, Співголова парламентської фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко назвала “людиною у футлярі” і “ситуативним попутником” ексглаву адміністрації Петра Порошенка Ігоря Райніна, якого щойно обрали головою харківської обласної організації “Опозиційна платформа – За життя”.

 “Опозиція – добрий час загубити ідеологічних чи ситуативних попутників, людей в футлярі… Очищення робить команду сильнішою”.