Триває великий контрнаступ наших захисників майже по всій лінії фронту. Так, наразі стало відомо про звільнення ще одного населеного пункту – смт Ярова, що на Донеччині. Мережею почали ширитися кадри з піднятим над селищем українським прапором. Очікуємо офіційного підтвердження

Зазначимо, що британський військовий експерт Ед Арнольд в одному з інтерв’ю високо оцінив успіхи Збройних сил України, які за короткий час звільнили від російських загарбників велику частину території Харківської області. Він заявив, що це був один із найкращих контрнаступів після Другої світової війни, а також одна з найбільших поразок російських військ.

Адже лише за один тиждень українці змогли повернути під свій контроль більше територій, ніж російські війська захопили за останні чотири місяці.

На думку Арнольда, причина успіху ЗСУ в тому, що вони воюють зовсім не так, як окупанти.

“Вони більш амбітні, вони дотримуються концепції НАТО, тому що їх так навчають. Вони розумно використовують свої резерви, знаходять слабкі місця і тепер можуть досягти значних успіхів. У деяких районах вони заглибилися майже на 70 кілометрів і зайняли щонайменше 3000 квадратних кілометрів території”, – сказав він.

Експерт відзначив, що українці у своєму контрнаступі думають наперед, готують ґрунт, демонструють терплячість та високий інтелект. “У них відмінне планування. І вони вміють дуже добре виконувати свій план. Це ознаки хорошого військового”, – додав британець.