Президент переконує, що Павло Кириленко пропонував переїхати родичам на підконтрольну територію.

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що новопризначений голова Донецької ОДА Павло Кириленко не спілкується зі своїм братом, який проживає на непідконтрольній території Донбасу.

Про це він розповів під час представлення глави ОДА в Краматорську.

За словами Зеленського, це дуже "болюча тема" для Кириленка, але "там живуть такі ж українці".

"Я розумію, що йому не зручно про це говорити… Дуже важлива ситуація – ми всі розуміємо, що там живуть такі ж українці, як і ми. Ми маємо це пам'ятати. У Паші там сім'я. Батьки там. І там брат… Що стосується брата – для Паші це "болюче" питання, тому я взяв на себе сміливість про це сказати. Ну, з братом людина не розмовляє через політичні розбіжності", – сказав він та додав, що Павло Кириленко сам переїхав та працює на підконтрольній території та пропонував це зробити рідним.Зазначимо, що  у базі "Миротворця" бойовиком так званої "ДНР" значиться чоловік на ім’я Євген Кириленко. Він на два роки старший за Кириленка, має однакове з ним по батькові, та був зареєстрований в тій самій макіївській квартирі, що і Павло. 

Раніше президент України Володимир Зеленський призначив новим головою Донецької обласної державної адміністрації колишнього військового прокурора Павла Кириленка. 

Представляючи нового очільника ОДА, Зеленський пояснив, що батьки Кириленка живуть на окупованій території Донбасу, але підтримують Україну, а сам він виїхав з перших днів окупації.