Проблема Путіна сьогодні полягає в тому, що він кандидат війни, а не миру. Але бути «яструбом» потрібно тільки в тому випадку, коли ти виграєш війну, а не програєш її, саме тому лідер РФ у міру наближення до президентських виборів може дедалі більше дистанціюватися від військової теми, а напередодні голосування взагалі заявити про припинення так званої » СВО».

Але на останній крок очільник Кремля піде лише за наявності хоч чогось, що можна буде видати за перемогу. Таку думку висловив російський опозиційний політтехнолог та колишній спічрайтер Путіна Аббас Галлямов.

Поки що жодних явних успіхів на фронті росіяни не демонструють, і вкрай сумнівно, що до березня в цьому сенсі щось зміниться, — зазначив експерт.

При подібному розкладі Путін не зможе оголосити про завершення так званої «СВО» та досягнення цілей, оскільки йому ніхто не повірить, а російська спільнота і взагалі завиє від такої нахабної брехні.

Також Галлямов спрогнозував, що ближче до виборів Путін почне демонстративно утихомирювати будь-яких «яструбів» типу Медведєва, які брязкають зброєю. Мовляв, мужики, ви що, з глузду з’їхали? Адже у нас «СВО», а не тотальна війна. Саме цією з точки зору Путін має трохи заспокоїти росіян, сказав політтехнолог.

Насправді, всі ці умови нереалістичні, адже в армії рф немає жодних успіхів на фронті, вони зазнають лише поразки. Взяти той самий Бахмут, де окупанти вже рік не можуть його захопити чи взяти Херсонщину, де окупанти взагалі залишають позиції

До прикладу, Американський Інститут вивчення війни повідомив про те, що ЗСУ здійснили атаки на лівому березі Дніпра на Херсонщині — повільний наступ викликає паніку у російських військових.

Як повідомили в ISW, що російські джерела продовжують обговорювати українські операції на лівому березі Херсонської області. Відомо, що російські мілблогери стверджували, що українські війська атакували поблизу Пойми (10 км на південний схід від Херсона та 4 км від річки Дніпро) та Піщанівки (13 км на південний схід від Херсона).

ЗСУ також мали частковий успіх у лісових масивах на південь від Кринок (30 км на північний схід від міста Херсона та 2 км від річки Дніпро), де тривають бої.

Відомий мілблогер, пов’язаний із Кремлем, поскаржився, що недоліки російської РЕБ, систем протиповітряної оборони та використання безпілотників ускладнюють здатність Росії знищити українське угруповання на східному березі.

До речі, у своєму звіті за 2 листопада аналітики повідомили, що Сили оборони змогли утримати свої позиції на лівому березі Дніпра навпроти Херсона — і навіть намагаються рухатися вперед.

Також ЗСУ перерізали дорогу Олешки-Нова Каховка на Херсонщині. Сили оборони встановили безперервний контроль над позиціями від Антонівського залізничного мосту на північ від Пойми до Антонівського мосту.

Аналітики також вважають, що нині незадіяних російських сил на Херсонському напрямку виявиться недостатньо для відповіді на українські операції на східному березі Дніпра.

Також раніше повідомляли, що Сили оборони України перекинули обмежену кількість бронетехніки на лівий берег Херсонської області й продовжують масштабніші, ніж зазвичай, наземні операції за участю легкої піхотної угруповання приблизно батальйонного розміру.

Крім того, російські інформатори стверджують, що понад 300 українських військових (приблизно батальйон) діють на східному березі в районі Кринок. Повідомлялося, що українські сили утримують позиції в центрі Кринок і прилеглих районах.