Глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков здійснив перевірку сил внутрішньополітичних відомства в районі проведення ООС в Маріуполі.

Крім того, він попередив агресора, що напад на Україну не стане легкою прогулянкою.

Про це сказано в повідомленні прес-служби МВС. Зокрема, міністр зазначив, що Національна гвардія, поліцейські сили, прикордонники і навіть рятувальники демонструють високий рівень підготовки.

«І хочу, щоб агресор зрозумів, напад на Україну – не буде легкою прогулянкою, це будуть величезні втрати для того, хто вирішить зайти на нашу землю без нашої згоди», – сказав Арсен Аваков.

Раніше Арсен Аваков 19 квітня проінспектував підрозділи МВС в складі Об’єднаних сил і прокоментував ситуацію зі збільшенням чисельності російських військ біля кордонів України.

“Ми розраховуємо на мирний розвиток подій, уникнути тієї ескалації, яку готують російські найманці і російські збройні сили, але одночасно ми повністю готові захищати наші рубежі”, – сказав Аваков.

За словами міністра, концентрація російських військ біля України – найбільша з 2015 року.

“З огляду на ту істерію і інформаційну атаку, яку проводять російські пропагандисти, можна сказати, що це найбільша загроза … Ми переживаємо непростий період ескалації. Але ми вже не перший рік перебуваємо під тиском російського скаженого пса, який стоїть біля наших кордонів. Ми будемо готові “, – заявив Аваков.

Він підкреслив, що в українців “немає іншого вибору, крім як захищатися, незалежно від того, як поведуть себе іноземні політики”.

“Ми розраховуємо на дипломатичне врегулювання, але повністю готові до оборони”, – пояснив глава МВС.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.