Володимир Зеленський анонсував боротьбу з кумом Путіна Медведчуком.

Президент України Володимир Зеленський анонсував гучну історію, у якій фігуруватиме кум Путіна Віктор Медведчук та його політична партія.

Про це він сказав у інтерв’ю акторові Станіславу Боклану на телеканалі “1+1”.

Коментуючи питання про свою “антиросійську риторику та дії”, Зеленський заявив, що не боїться втратити підтримку “у певних регіонах”.

“Я нічого не боюсь, бо мене не цікавить політичний рейтинг. Мене це більше не цікавить. Не цікавило і під час виборчої кампанії до ВР. Я спокійно до цього відношусь, бо розумію, що в мене будуть помилки. Вони не є проросійські чи антиросійські. Я у своїх словах говорю тільки про Україну”, – заявив президент України.

“То хто користується (проросійською) термінологією, щоб підвищити собі бали? … Партія пана Медведчука … Там ще є великі питання, чи це його партія. Чи там це тимчасове об’єднання. І хто вони такі… Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, на фінансування каналів. У нас є відповіді, об’єми кеша, звідки і з якої країни вони все це отримують. І це дуже буде гучна історія, яка дуже погано закінчиться”, – сказав Володимир Зеленський.