Володимир Зеленський заявив, що восени поточного року можуть розпочатися судові процеси над корупціонерами, при цьому він не виключив «аукціону кримінальних справ».

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу 1+1, якому відзвітував про свої перші 100 днів роботи на посаді президента, передає Слово і Діло.

«Антикорупційний суд, якого не було, 5 вересня починає працювати вперше в Україні. Там пройшов конкурс, мені здається, зараз там з’являться чесні судді. Далі – у нас з’явиться генпрокурор. Це дуже важлива людина», – заявив Зеленський.

«І я думаю, що восени, коли з’являться і Антикорупційний суд, і генпрокурор, все почнеться», – додав Зеленський.

На питання, чи буде «аукціон кримінальних справ», як зобразили його автори фільму «Слуга народу», Зеленський заявив: «Може бути».

«Подивимось. Скільки не буде вистачати грошей у державі», – зазначив президент.

«Я думаю, що є кримінальні справи, є такі люди… Батьківщину продавати не можна. Тому деякі справи в жодному разі не можна продавати. І під заставу деяким людям не можна виходити», – відзначив він.

Як відомо, одним зі слоганів передвиборчої кампанії Зеленського був «Весна прийде – саджати будемо».
Раніше, Олександр Данилюк заявив що президент не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу.

«Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи», – відзначив Данилюк.