Протягом декількох останніх тижнів справи олігарха Ігоря Коломойського серйозно погіршилися. На тлі втрати контролю над енергогенеруючою компанією “Центренерго” Коломойський почав втрачати депутатів у Верховній Раді, а його найближчий бізнес-партнер Ігор Палиця почав дистанціюватися від олігарха.

Про проблеми Коломойського пише близький до Офісу президента телеграм-канал “Таємниці депутата”.

“Коломойський втратив контроль над” Центренерго “без шансів. Олігарх починає втрачати депутатів в ВР. Його бізнес-партнер Палиця відколовся і пішов у вільне плавання. Вплив Коломойського слабшає”, – зазначено в повідомленні.

Більш того, інформаційні агентства відзначають, що після втрати контролю над “Центренерго” і зміни менеджменту ПАТ “Центренерго” (15% від встановленої потужності всієї електроенергетики України) в 5 разів знизила поставки електроенергії компанії “Юнайтед Енерджі”, яку пов’язують з Коломойським.

При цьому напередодні у вівторок президент Володимир Зеленський офіційно заявив, що держава повернула під контроль Центренерго. Про це він повідомив під час зустрічі з президентом ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Раніше Коломойський потрапив під санкції Сполучених Штатів.

До цього зазначалося, що Зеленський попередив усіх, хто загрожує незалежності України.

Зеленський зазначив, що буде перекривати кисень всім, хто порушує незалежність України. Він запевнив, що діє жорстко проти тих людей, які не мають нічого українського, крім паспорта.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.