Глава Офісу президента України Андрій Богдан в числі інших представників команди Зеленського відвідав прес-конференцію глави держави. При цьому Богдан навідріз відмовився спілкуватися з журналістами на будь-які теми. За словами Богдана, сьогодні – прес-конференція Зеленського, а не його.

“Ви по-українськи не розумієте?” – цими словами Андрій Богдан відповідав на будь-які спроби журналістів поспілкуватися з главою Офісу президента. “Сьогодні прес-конференцію дає президент, а не я. Я можу сказати, по-англійськи, по-російськи – як завгодно: я сьогодні не коментую нічого”, – заявив він журналістам.

До речі, відповідаючи на питання журналістів, Зеленський встановив світовий рекорд. Прес-конференція президента України стала найдовшою прес-конференцією в історії. На момент фіксації рекорду президент України переміг російського президента на 45 хвилин.

Нагадаємо, що керівник Офісу президента Андрій Богдан не може бути звільненим за те, що робить в свій вільний час.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час прес-марафону в відповідь на питання щодо причетності Богдана до ряду “скандалів з шампанським”.