На Слов’янському напрямку силами прикордонної служби і сили оборони були знищені дві російські вантажівки і особовий склад окупантів.

Як йдеться в повідомленні ДПСУ в Telegram, прикордонники разом з Силами оборони виявили рух російської техніки на протилежному березі річки Сіверський Донець.

“З протитанкових гранатометів військовослужбовці знищили дві вантажівки та особовий склад окупантів”, — зазначили українські захисники.

Також на спостережному посту бійці помітили ворожу диверсійно-розвідувальну групу, яка намагалася форсувати річку. Прикордонники відкрили вогонь, після чого противник з втратами відійшов.

Додамо, Росія зараз основні сили зосередить на захопленні міст в Донецькій області.

Російські окупаційні війська упродовж наступного тижня найімовірніше кинуть всі сили на те, щоб захопити два невеликі містечка у Донецькій області – Сіверськ та Долина.

Ці населені пункти загарбникам потрібні, щоб підібратися ближче до великих міст регіону – Слов’янська і Краматорська, які окупанти хочуть захопити наступними. Про це повідомляє розвідка Міністерства оборони Великої Британії у Тwitter.

Крім цього в британській розвідці зазначають, що окупаційна російська влада намагається налагодити власне управління на тимчасово окупованих територіях України.

“Нещодавно це включало ініціативу побратимства російських і українських регіонів для розвитку постконфліктних адміністрацій та указів, які полегшать українцям отримання російського громадянства”, – зазначають у розвідці.

Також в Міноборони Великої Британії зазначили, що антиросійські настрої, які панують серед українців на окупованих росіянами територіях, призводять до нападів на російських чиновників і колаборантів.

При цьому у британській розвідці наголошують, що таких нападів може стати ще більше. А це у свою чергу посилить тиск на скорочені військові формування РФ, які перебувають на окупованих територіях.