Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко прокоментувала своє потрапляння до списку санкцій, запроваджених Російською Федерацією.

Коментар щодо цього вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Тимошенко припустила, що в Адміністрації президента України оперативно складаються нові темники про те, що "Кремль зробив це спеціально". Бо в них, заявила нардеп, на міфологемі про неї як про "кремлівську руку" побудована вся чорна PR-кампанія.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Стосовно ж самих санкцій, як стверджує Тимошенко, вони її мало хвилюють. Адже, запевняє лідерка "Батьківщини", бізнесу в Росії у неї немає.

Водночас Тимошенко звернула увагу на те, що в російському санкційному списку "на диво", немає "Рошену" або "Ленінської кузні".

Нагадаємо, РФ запровадила санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній.

Під російські санкції, крім Тимошенко, потрапили старший син президента України Олексій Порошенко, глава МВС Арсен Аваков, генпрокурор Юрій Луценко, керівник "Нафтогазу" Андрій Коболєв, засновник девелоперської компанії Mos City Group Павло Фукс та ін.

В свою чергу в БПП зробили зустрічну заяву і пояснили чому там не має Порошенка.

Санкційний список, який склали у Кремлі щодо українських політиків, є операцією прикриття проросійських кандидатів перед виборами.  Про це заявив голова парламентської фракції “БПП” Артур Герасимов.

«У санкційному списку Кремля є і дуже багато достойних людей, для яких це є визнання їх заслуг перед Україною і сигнал про те, що ми все робимо вірно. У списку майже вся команда Президента України: члени Адміністрації Президента, дипломати, голови парламентських делегацій в європейських інституціях…”, – наголосив Герасимов.

Він також пояснив, чому у цьому списку немає Президента Петра Порошенка.

“Дуже багато питань задають, чому там немає прізвища Президента України, але, як ви знаєте, згідно з міжнародноою практикою, голів держав та урядів не включають в санкційні списки. Якби Росія це зробила, то це був би постріл собі в ногу – вони відкрили би шлях для включення Володимира Путіна в списки осіб, до яких застосовано міжнародні санкції», – підкреслив Герасимов.