Голова Офісу президента Андрій Богдан став фігурантом кримінального провадження, відкритого за заявою мера Києва Віталія Кличка.

Судячи з оприлюдненого документу, йдеться про статтю 356 (самоправство) Кримінального кодексу України (штраф, виправні роботи або арешт до трьох місяців).

«27 листопада 2019 року слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань (…) за ознаками кримінального порушення, передбаченого статтею 356 Кримінального кодексу України», — йдеться у ньому.

Нагадаємо, на початку листопада мер Києва звернувся до правоохоронних органів із заявою щодо «самоправства» Богдана на посаді керівника ОП.

За його словами, глава Офіса Володимира Зеленського скоїв кримінальний злочин, коли звернувся до уряду України з листом щодо звільнення Кличка з посади голови міської держадміністрації, оскільки такі дії не належать до його посадових обов’язків.

Нагадаємо, 4 вересня Кабінет міністрів підтримав подання на звільнення мера Києва з посади голови КМДА, після чого звернувся з цього приводу до президента Зеленського.