Заволодіння понад 1,7 млрд грн, призначених на закупівлю товарів для ЗСУ – викрито радника заступника Міністра оборони

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру раднику заступника Міністра оборони України (на громадських засадах) у заволодінні коштами в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Раднику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

За даними слідства, радник у змові з директором товариства заволоділи коштами, отриманими за договорами поставки товарів військового призначення для потреб Збройних Сил України. 

 Ці кошти були виділені Міністерством оборони України.

Такими діями державі завдано понад 1,7 млрд грн збитків.

Досудове розслідування – ГСУ Нацполіції України.

Нагадаємо, що напередодні колишньому заступнику очільника Міноборони, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, інкримінують закупівлі для військових за завищеними цінами.

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для військових.

Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ. Нещодавно працівники Державного бюро розслідування за погодженням Офісу генпрокурора повідомили йому про підозру через закупівлі за завищеними цінами продуктів для військових.