Завдяки окупантам, які “злили” свої координати українським хакерам, ЗСУ вдалось розтрощити базу загарбників.

Стало відомо, що наші захисники розгромили базу окупантів під Мелітополем. Зробити це вдалося за допомогою українських хакерів, які встановили точні координати російських військ.

Про це повідомив спікер Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

Хакери з групи Hackyourmom створили у соцмережах фейкові акаунти дівчат, від імені яких спілкувалися з окупантами. Російські солдати самі розповідали їм деталі.

“І тут “Cherchez la femme”. І база ворожа – всьо! Тримаємо стрій та разом до перемоги!” – написав Братчук.

Він також додав, що в Одесі ніч минула спокійно, “прильотів” не було. Однак окупанти тримають у готовності до пусків 16 крилатих ракет типу “Калібр”, тому не слід ігнорувати повітряну тривогу.

Окрім того, зазначимо, що на Південному напрямку зафіксований бунт військовослужбовців 127-го полку 1 армійського корпусу окупаційних військ у вигляді колективної відмови від участі у бойових діях.

Про це інформує ОК «Південь».

Однією із причин є незадовільне всебічне забезпечення: на передових позиціях особовий склад залишився навіть без води. Проти бунтівників спецслужбами окупаційних військ вжито заходів, їх вивезено з позицій.

Також зазначається, що ракетно-артилерійські підрозділи продовжують виконувати вогневі завдання в інтенсивній кількості.

До того ж, переправи через Дніпро і Інгулець перебувають під щільним вогневим контролем.