Рятувальники в Закарпатській області виявили українця, який загубився в лісі більше тижня тому Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Закарпатській області.

«Більше тижня, а саме з 15 серпня, правоохоронні органи, рятувальники і родичі шукали цю людину, яка пішла з дому в ліс і не повернулася. З інформації рідних стало відомо, що чоловік страждає тимчасовою втратою пам’яті», – йдеться в повідомленні.

Популярне: Українців обдеруть до нитки: новий закон примусить заплатити навіть за “собачу будку”

У той же час рятувальники уточнили, що чоловіка виявили зовсім випадково.

«У середу, 22 серпня чергове відділення рятувальників виїхало в Ольхівку для надання допомоги місцевому населенню. Коли вони поверталися після проведення робіт в розташування частини, слідуючи за маршрутом напрямку в Сільце, побачили чоловіка, який рухався вздовж автодороги. Його зовнішній вигляд вказував на те, що з ним не все в порядку», – підкреслюється в тексті повідомлення.

Після нетривалої розмови, стверджують рятувальники, чоловік назвав своє ім’я і уточнив, що проживає в селі Негровець.

«Це і послужило приводом для рятувальників, що, можливо, це той самий чоловік, якого шукають вже більше тижня. На всякий випадок працівники ДСНС зв’язалися з ймовірними родичами і попросили приїхати для встановлення особи. І вони не помилилися, виявилося, що це саме він», – уточнюється в повідомленні.