Учасниця проєкту “Танці з зірками”, хореографиня Олена Шоптенко познайомила підписників у Instagram зі своєю мамою Тетяною Василівною.

У фотоблогу знаменитість розмістила світлину з мамою і розповіла фоловерам, що її рідна людина за професію – лікар.

“Моя мама лікар. І саме завдяки їй я точно знаю, що це не професія, а покликання. Моя мама завжди могла якимось дивним чином вчасно зрозуміти, застерегти і попередити. Пам’ятаю, як у віці 12 років, коли я перебувала на спортивних зборах в санаторії Миргород, вона по телефону зрозуміла, що я хвора і в досить складній формі. Хоча нічого не віщувало біди, але завдяки їй мене терміново посадили на потяг до Києва і з вокзалу вже відвозили до лікарні. Виявилося, вона була права”, – пригадала історію Олена.

Танцівниця наголосила, що її мама завжди дуже сильно переживала за своїх пацієнтів.

“Все життя я спостерігала, як вона щиро переживала за своїх пацієнтів, дбала про них і не могла знайти собі місця, якщо щось йшло не так. Я ніколи б не сказала, що вона працювала лікарем, вона цим жила”, – додала артистка.

Розповіддю про маму Олена Шоптенко долучилася до флешмобу #дякуюлікарю і запропонувала фанам зробити те ж саме.

“Для цього необхідно: зробити пост з відео зверненням або текстом про важливість місії лікарів; або ж розповісти історію про роль лікаря у вашому житті або в житті ваших близьких; поставити хештег # дякуюлікарю #UNICEF. Давайте таким чином підтримаємо лікарів нашої країни в такий нелегкий для всіх час!” – зауважила Олена.