Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Назаренка з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Його обов’язки тимчасово буде виконувати Валерій Жалдак.

Про це повідомили в Офісі президента.

Відповідний указ Зеленський підписав сьогодні, 15 квітня.

“Звільнити Назаренка Андрія Валерійовича з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації згідно з поданою ним заявою”, – йдеться у тексті документа.

Водночас глава держави призначив тимчасово виконуючим обов’язки голови ОДА Жалдака Валерія.

Нагадаємо, 27 червня 2019 року Зеленський звільнив Сергія Коваленка з посади тимчасового виконувача обов’язків голови Кіровоградської ОДА та призначив на цей пост Світлану Лобанову.

11 листопада 2019 року Зеленський знову змінив очільника Кіровоградської області і призначив на цю посаду Андрія Балоня. Після цього він представив нового голову – Андрія Назаренка. Він пробув на посаді менше року.

Зазначимо, попереднього голову області Андрія Балоня підозрюють в отриманні майже 2 млн гривень хабаря від керівника обласного осередку одного з органів держвлади.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.