Скандальну поїздку депутата Віктора Медведчука до окупованого Росією Криму прокоментував у Фейсбук і екс-нардеп Семен Семенченко.

“Вважаю що проукраїнський президент і проукраїнське СБУ давно поклали б край усім цим вояжам. Оскільки такі поїздки на окуповану агресором територію кваліфікуються за статтею 111 КК України. Ну а поскільки таких у нас в країні немає то і російські агенти впливу творять в Україні що хочуть. Ну і (відповідно до вже сформованої традиції) рекомендую депутатам від партії «сивочолого батька нації» які обурюються цим фактам – зачинити пащу.

Це звичайні громадяни мають право обурюватися «безсмертністю» кума Путіна. Вимоги «нарешті то посадити» Медведчука які виходять з ваших уст – знущання над українцями. Так як Медведчук зустрічається з Путіним в Криму протягом всіх років президентства Порошенка починаючи з 2016 року. Реакції – нуль”, – написав екс-нардеп.

Також, Семенченко ще в одному пості зазначив:

Скоро чергова річниця Іловайська. Минулої осені прокуратурою і СБУ був допитаний колишній НГШ Муженко. Дав свідчення що завдання зайняти Іловайськ була поставлена ​​йому президентом на нараді в АП. Стенограма наради або не велась або знищена. Також в інтерв’ю «радіо свобода» Муженко підтвердив що завдання «узгодити вихід» наших військ по «зеленому коридору» з ГШ РФ йому теж поставив Порошенко. Тобто дав наказ повідомити командуванню військ агресора задуми Українського командування. Після цього агресор успішно розстріляв добровольців і воїнів ЗСУ на виході. Розслідування справи знову поставлено на паузу. А бал в інформаційній площині знову правлять фейки…

Ми повинні довести розслідування до кінця. До публічного суду і встановлення істини. Бог не дає випробувань більше ніж можуть витримати люди. Борітеся – поборете. Вірю в це. Сьомий рік – вірю.

Окрім того, Семенченко підкреслив – Після того як у липні жодна фракція ВР не дала своїх депутатів в комісію з розслідування, ветерани – учасники цих подій почали брати парламент змором. Всі ті у кого є совість і пам’ять про загиблих побратимах будуть звертатися в міські, обласні, районні ради з вимогою зібрати позачергову сесію. І на ній вимагати від парламенту дій по встановленню істини. Це важко, це боляче, але треба лупати цю скалу.