Вчора не дивлячись на карантинні заходи в ресторанно-розважальному комплексі «Сан-Рей» в Дніпрі зібралися найавторитетніші мешканці міста: починаючи від кримінальних авторитетів, закінчуючи депутатами Дніпровської міськради.

«Давай быстрее брат налей
За бизнесменов и врачей,
За музыкантов и воров
И Гена Гуфман будь здоров!» – почав свій допис Ігор Мосійчук на своєму телеграм-каналі.

Так гуляв та святкував свій 50 річний ювілей Генадій Гуфман колишній регіонал а нині голова ОПЗЖ в Дніпрі.

Банкет обійшовся опозиційному борцуну за життя в 3,5 мільйона гривень, однієї тільки ікри та морепродуктів зіжрали на 700 000 грн…
Дніпровських пацанчиків розважали Гарік Крічевський та Наталія Могилевська” – завершив Мосійчук.

Варто зазначити, що Геннадій Гуфман – бізнесмен, політик і меценат. Відомий як засновник громадського об’єднання “Народне партнерство”, ініціатор кількох масових соціальних проектів у м Дніпро. З 2018 року очолює міську організацію партії “За життя” у Дніпрі, є членом Політради Дніпропетровської обласної організації партії “За життя”.

Незважаючи на те, що офіційний партійний статус має порівняно недовго, Геннадія Гуфмана вважають людиною, під впливом якого спочатку і відбувалося формування партії “За життя” у Дніпрі.

Геннадій Гуфман народився 28 серпня 1970 року в Дніпропетровську. Навчання і основна трудова діяльність пов’язана з рідним містом. Одружений, виховує чотирьох дітей. Власник низки підприємств (оренда нерухомості, торгівля, виробництво).

Після закінчення школи вступив до Дніпропетровського хіміко-механічного технікуму (зараз це політехнічний коледж) на спеціальність “Експлуатація автоматичних пристроїв”.

Має вищу економічну освіту. У 2009 році закінчив економічний факультет Дніпропетровського національного гірничого університету. Спеціальність: економіка підприємств.

2006-2010 роки – депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів.

2010-2015 роки – депутат Дніпропетровської міської ради від Партії регіонів. Очолював депутатську комісію з питань комунальної власності.

Керівник Дніпровської міської організації партії “Опозиційна платформа – За життя”, член політради партії від Дніпропетровщини.

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання за 26 округом (м.Дніпро) від партії “Опозиційна платформа – За Життя”, як її член.

Фігурант антикорупційних розслідувань. Був звинуваченим у використанні влади чи службового становища всупереч інтересам служби. Також, у підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збуті чи використанні підроблених документів, печаток, штампів. У рейдерстві. У шахрайстві з нерухомістю.