Під час виконання завдання 28 березня загинув український льотчик Денис Кирилюк, який здійснив понад 80 бойових вильотів. 

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці 831 бригади тактичної авіації та начальник Миргородської РВА Віталій Дяківнич. 

“Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї – штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк.  Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який здійснив понад 80 бойових вильотів, з них 70 під час повномасштабного вторгнення на знищення ворога”, – йдеться у дописі бригади. 

Зазначимо, що у серпні 2022 року Кирилюк був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня за “особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”. 

Також відомо, що Кирилюк захоплювався літаками з раннього дитинства. Харківський національний університет Повітряних Сил закінчив у 2011 році. 

Менше місяця тому у героя народився син. 

“А сьогодні самотніми залишилися дружина Дениса з маленькою донечкою та новонародженим сином”, – мовиться у повідомленні. 

Очільник Миргородської РВА Віталій Дяківнич повідомив, що миргородець Кирилюк загинув 28 березня. 

Миргородщину сколихнула іще одна трагічна звістка: 28 березня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув миргородець, заступник командира ескадрильї – штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк, – написав він у соцмережах.

Вічна пам’ять Герою!