Мер Львова відзначив, що у цей момент його діти навчаються, і він не буде переривати цей процес.

Мер Львова, Андрій Садовий, висловив намір приєднатися до бойових дій разом із своїми п’ятьма синами, проте зараз це не відбудеться. Відповідаючи на запитання громадян, він пояснив, що його сини є студентами та школярами, і наразі вони зайняті навчанням.

«Прошу всіх бути спокійними. Закінчать навчання, і з вами ми будемо у війську. І я теж. Я проходив службу у Збройних силах свого часу. Закінчиться моя каденція — піду служити. І діти мої будуть . Це всіх нас чекає. Такий сьогодні світ. Але змушувати дітей розірвати навчання і йти воювати… Можливо, так і буде, але мене як батька це трошки всередині крутить», — зазначив Садовий.

У 2001 році Андрій Садовий узяв у шлюб мистецтвознавицю Катерину Кіт-Садову, і разом вони виховують п’ятьох синів: Івана-Павла, Тадея-Луку, Михайла, Йосипа та Антонія.

Двоє старших синів мера Львова зараз є студентами, зайнятими навчанням, тоді як троє молодших перебувають на етапі шкільного виховання.

Варто нагадати, що радник керівника Офісу президента України та колишній народний депутат Сергій Лещенко висловив «ідею» щодо повернення українських біженців додому. Він пропонує, щоб європейські країни припинили надання допомоги тим українцям, які залишили свою країну через війну.

Лещенко висловив думку, що взаєморозуміння між українцями, які залишилися в країні, та тими, хто виїхав за кордон, стає дедалі складнішим завдяки різниці в поглядах та життєвих обставинах.

«Тому що люди, які виїхали з України, ніколи не зрозуміють людей, що залишилися. Я вважаю, що приймаючі країни повинні припинити підтримку біженців, щоб вони могли повернутися додому», – сказав Лещенко.