Український журналіст, представник Донецька в Тристоронній контактній групі по Донбасу Сергій Гармаш прокоментував заяву президента Володимира Зеленського про те, що в осяжному майбутньому можна очікувати закінчення війни.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню “Апостроф”.

“Я не знаю, що він (Зеленський, – ред.) має на увазі під “закінченням війни”, – підкреслив він в інтерв’ю “Апострофу”.

Гармаш вважає, що у Зеленського може бути інше розуміння війни:

“Якщо він думає, що війна – це коли стріляють, то це одне. А я думаю, що війна, це коли одна держава ставить собі за мету знищення або підпорядкування іншої, і стрілянина – це тільки один з інструментів досягнення такої мети”.

Журналіст нагадав, що в Україні триває гібридна війна, яка включає в себе політичну, дипломатичну, економічну та інформаційну складові.

“Припинити стріляти можна, але це не означає, що припиниться війна. Тим більше, якщо війна буде припинятися на умовах Росії: особливий статус, ті люди, які нас вбивали залишаться…”, – говорить український переговірник.

На його думку, війна закінчиться, коли буде відновлена справедливість:

“А на це Росія не піде. І вона ще занадто сильна, щоб нам вдалося примусити її або переконати піти з Донбасу. Я думаю, що у президента або своєрідне розуміння війни, або його просто неправильно інформують”.