Ситуація з коронавірусом не вплине на час проведення місцевих виборів. Про це в ефірі каналу “Україна 24” сказав очільник парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія.

“Це може бути небезпечно, це може виглядати нерозумно, але у нас же є закон. Хіба що вводити надзвичайний стан у зв’язку з коронавірусом. Теоретично такий сценарій можливий, але я впевнений, що натрапимо на шквал критики, нас штовхатимуть, розповідатимуть, що ми це робимо для того, щоб підняти рейтинги, а поки вони низькі – скасовуємо вибори.

У нас навіть таких дискусій немає, натяків. 99,9% ймовірності, що ніхто нікуди нічого переносити не буде “, – сказав він.

Раніше Давид Арахамія зізнався, що звернення до ВРУ керівника української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука щодо постанови про місцеві вибори на Донбасі стало несподіванкою для нардепів.

За його совами, найімовірніше, вони відмовляться ухвалювати таке рішення. Про це він сказав в ефірі каналу “Україна 24”.

“Для нас це звернення було сюрпризом. Ми розуміємо, що нині провести там вибори неможливо”, – заявив нардеп.

Він зазначив, що спершу потрібно виконати головну умову України – привести кордони в оригінальний вигляд, встановити над ними повний контроль, а також забезпечити в такий спосіб демілітаризацію цієї зони, повний доступ будь-якої партії. Тільки після цього, запевнив “слуга”, на Донбасі можуть відбутися вибори.