Міністр закордонних справ Павло Клімкін анонсував введення Сполученими Штатами Америки нових санкцій проти Росії найближчим часом. Про це він сказав журналістам в Брюсселі після міністерського засідання "Друзі України в ЄС + Україна" на рівні глав зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС.

Він не назвав конкретну дату, оскільки не може це зробити, поки не буде офіційно оголошено про введення нових обмежувальних заходів американців щодо Москви.

"Інформація є. Я не можу її зараз оприлюднювати. Там дискусія триває. Санкції, безумовно, будуть. Санкції будуть найближчим часом. Я всім рекомендую читати проект закону, який є в Конгресі. Звичайно, ми не досягнемо всього того (що проектом закону передбачено – ред.), але коли мене сьогодні журналісти запитали, чи задоволений я тим, що там написано, я сказав, що я завжди хочу великих санкцій, але якщо будуть імплементовані ті, що там є, в принципі, я буду майже задоволений", – зазначив Клімкін.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що нещодавно сенатори США представили законопроект з новими санкціями проти Росії. Вони пропонують санкції проти російських банків і інвестицій в російські СПГ-проекти за межами РФ у відповідь на підрив демократії в інших країнах. Серед іншого, США знову звинувачують РФ у втручанні у вибори інших держав.