Кабінет міністрів погодив призначення Василя Володіна головою Київської обласної державної адміністрації.

Про це стало відомо на засіданні уряду 27 травня.

Під час виступу у Кабміні Володін заявив, що наразі його пріоритетом на роботі є залучення інвесторів і створення нових робочих місць.

Володін з 12 березня був тимчасово виконуючим обов’язки голови цієї ОДА.

До того два місяці був заступником голови КОДА.

Як повідомляє нардеп Гончаренко, Володін народився 15 квітня 1979 року в с. Корсунка Черкаської області. У 2001 році здобув вищу освіту, закінчивши Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини», кваліфікація «Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач».

До 20 грудня 2019 року був виконуючим обов’язки генерального директора Державного підприємства «Електронмаш». З 20.12.2019 – заступник голови Київської облдержадміністрації.

Також Гончаренко повідомив і про інші кадрові рішення, які були затверджені на засіданні уряду.

Кабмін призначив Гере Юлія Павловича заступником Міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.

Кабмін призначив Демченкова Ярослава Сергійовича заступником Міністра енергетики та захисту довкілля України з питань європейської інтеграції.

Кабмін призначив Іващенко Ігоря Анатолійовича заступником Міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції.