Головним лобістом Яценюка в Офісі Президента виступає Рінат Ахметов, який вдячний екс-прем’єр-міністру за спільну роботу і корупційні схеми створені в 2014-2015 році, про це повідомляє телеграм канал Резидент.

Олігарх бажає вбудувати Яценюка в архітектуру влади, щоб в подальшому займатися бюджетними потоками або НБУ.

Політтехнологи / журналісти / ломи / Експерти отримали завдання відмити негативний образ “кулі в лоб” / людини-стіни в суспільстві. Для цього в гуглі зачищають негативні згадки, в ЗМІ проплачуються замовні публікації, а ТВ Ахметова накачують образ Яценюка позитивними смислами. Виходячи з правила, що людська пам’ять коротка, політтехнологи почнуть ліпити з Яценюка образ рятівника / реформатора України з акцентом на його зв’язки в міжнародних інститутах.

Нам перепакують зіпсований продукт в красиву коробочку ефективного менеджера. Завдання політичних каналів визначити приховані смисли інформаційних кампаній, які створюють технологи Яценюка для формування позитивного образу і зупинити реванш Порохоботів – пише телеграм канал Резидент.

В свою чергу, телеграм канал Зе-рада, пише:

У травні спільними зусиллями вітчизняної телеграм спільноти була піднята тема «Епіцентру». Потім її підтримали ЗМІ і вдалося викрити відверту брехню Офісу Президента.

Колеги, давайте об’єднаємося ще раз щодо однозначного приводу, що не викликає ніяких сумнівів, а саме повернення у владу Арсенія Яценюка. Це однозначний негативний персонаж нашої політичної історії.

Завдання не просте, за його спиною його друг – Рінат Ахметов, лобісти з США, половина ОП, пару ТВ каналів, Савік, Соня 99%, Гордон і т.д., які в найближчі 2 тижні зроблять все для потрапляння Сені у владу.

Варто зазначити, що про спільний брифінг Авакова і Яценюка, ще зовсім нещодавно говорила Богуцька, яка зазначила:
Подаємо позицію в оригіналі:

З візитом до Чернівців вирушили Аваков (МВС), Степанов (МОЗ), Немчинов (міністр кабінету міністрів, прости мене, Господи) і … Яценюк.
Так, ви правильно прочитали. Всі четверо в одному флаконі. А потім всі четверо давали брифінг.

Якого х …?
Це називається, “не києм, то палицею”.
Це чия ініціатива? Прем’єра Шмигаля, або прем’єра Авакова?
Я підозрюю, що на горизонті скоро з’явиться Турчинов. Чому б і ні? Аваков наполегливо витягує своїх на палубу.
Пам’ятаєте, Президент на прес-конференції сказав, що поки Аваков не розкриє вбивство Шеремета, у відставку не піде? Так навіщо Арсену Борисовичу взагалі паритися? Можна розслідувати це вбивство вічно. Так само, як і вбивство Аміни Окуевой, Ірини Ноздровской, Лісника, Сашка Білого і т.д.
Можна поставити все на довгу паузу, розміром в цю каденцію Президента і потихеньку тягти в Кабмін тих, хто давно має сидіти в СІЗО і відповідати на питання Прокурора про здачу Криму, як мінімум.

Для себе (крім заяви депутатів СН) я давно визначилася: пора збирати підписи за відставку цього Прем’єра. Разом з усім Кабміном. Занадто завзято вони підійшли до процедури реанімації тих, проти кого виступали виборці Президента Зеленського і “Слуг народу”.