Народний депутат від парламентської фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ілля Кива знову опинився в центрі медіаскандалу. Політик заявив, що затримання білоруського опозиційного блогера Романа Протасевича – ніщо інше, як системний і послідовний захист Білорусі від впливу західних іноземних агентів. Одіозний парламентарій підкреслив, що захоплюється діями керівництва Республіки на тлі “державного перевороту” в Україні 2014 року.

Про це він написав на своєму телеграм-каналі “Kyva”. Це вже його друге публічне схвалення затримання Романа Протасевича білоруськими силовиками, яке відбулося 23 травня.

“Білорусь послідовно і системно захищає свою незалежність в протистоянні із західними державами, які намагаються отримати контроль над країною, як це у них вийшло з Україною у 2014 р.”, – впевнений Ківа.

Політик додав, що всі санкції проти Білорусі та самопроголошеного президента Олександра Лукашенка – це тільки істерика Заходу у зв’язку з нейтралізацією своїх викритих агентів.

“Державна позиція, яка заслуговує поваги, на тлі захопленої й колонізованої у 2014-му Україна з її маріонетковою владою, підконтрольною американському посольству”, – резюмував Ківа.

 

Нагадаємо, 23 травня в Мінську був затриманий білоруський опозиціонер і один із засновників телеграм-каналу “NEXTA” Роман Протасевич, який летів через Білорусь до Вільнюса. Разом з ним міліція затримала і його дівчину, росіянку Софію Сапегу.

Лідери ряду західних країн засудили дії Олександра Лукашенка і скасували авіасполучення з Білоруссю.

24 травня силовики опублікували відео з допиту Протасевича, де він стверджує, що не піддається фізичному та психологічному тиску. Однак батько Романа стверджує, що це не так і сина змусили збрехати на камеру.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.